HomePage  

Uživatel:  
Heslo:
Zapomněl jsem heslo
 

TRÉNINKY

Přípravka
Úterý 6.2.
16:00 - 17:00
Sraz u gymnázia - tělocvična

Žáci
Úterý 27. 2.
Tělocvična
Sraz v 15:45 hod. tělocvična ZŠ náměstí Míru

Dorost
Úterý 27. 2.
Tělocvična
Sraz v 17:00 hod. tělocvična ZŠ náměstí Míru
Středa 28. 2.
běhání
Sraz v 15:45 hod. u lávky nad obchvatem.

Všichni
Středa 21. 2.
Basket
18:00 hod. tělocvična Náměstí Míru.
Čtvrtek 8.2.
15:30 Vejsplachy
Běžky - klasika


 

Aktuální info:

Přihlašujte se na akci Registrace/příspěvky 2024!!! (v poznámce typ příspěvku, poznámka k registraci další disciplíny, viz pokyny v dok. výboru)
 

Všechny články

03.02.2024 Objednávka dresů a overalů
02.01.2024 Kufrování s Harrachem v Jilemnici (30. 12. 2023)
29.12.2023 Kufrování 2023
23.12.2023 PF2024
20.12.2023 Lyžařské soustředění - Pláně - Packá bouda 14. - 17. prosince 2023
26.11.2023 Běh na Žalý (26. 11.)
14.11.2023 Zakončení sezóny 11. 11. 2023 (Střelnice)
06.11.2023 Východočeský pohár žactva, dorostu - podzim a Východočeský pohár dospělých a veteránů 2023
06.11.2023 19. kolo VČP - Choceň (4. 11.)
31.10.2023 Kwak Czech O-Tour 2023 - Šumava (28. - 29. 10.)
25.10.2023 Mistrovství světa juniorů v MTBO Jičín
25.10.2023 Soustředění žactva - Vítězná (20. - 22. 10.)
23.10.2023 VČP, 17. kolo, Krátká trať, 21.10.2023, obec Vítězná
17.10.2023 Český pohár štafet 2023
17.10.2023 MČR Štafet a družstev (LPU – Krouna 14. – 15. 10.)
15.10.2023 ČESKÝ POHÁR 2023 V MTBO
12.10.2023 Podkrkonošská liga žactva 2023
12.10.2023 16. kolo VčP – Stav (SJC 7. 10.)
04.10.2023 ŽA 2023
03.10.2023 Ještědský žebříček - Nová Ves nad Nisou (1. 10.)
02.10.2023 15. kolo VČP - Rudník (30. 9.)
02.10.2023 13. - 14. kolo VČP - Dvůr Králové nad Labem (28. 9.)
29.09.2023 Český pohár štafet - Vranov (23.-24. 9.)
29.09.2023 Žebříček A v Brně (23. 9.)
19.09.2023 MČR Krátká Samotín (16. -17.9.2023)
13.09.2023 Žebříček A v Hoděšovicích (9.-10. 9.)
12.09.2023 Žebříček B - Čechy 2023
12.09.2023 Žebříček B-Čechy - SNA - Zbečník (9. - 10. 9.)
07.09.2023 Cena východních Čech (1. - 3. 9.)
30.08.2023 Soustředění ve Voděradech a Pěkné Prázdniny 2023 (21. - 27. 8.)
23.08.2023 Fanděte Lucce Messnerové na Mistrovství světa MTBO!
09.08.2023 Kwak Czech O-Tour a World Cup – Kokořínsko (3. – 6. 8.)
30.07.2023 H.S.H. Vysočina cup (14.-16.7.2023)
27.07.2023 Sørlandsgaloppen (29. 6. – 2. 7.), Skawdysten (12. – 15. 7.)
26.07.2023 Orienteering Adventure
26.07.2023 Orientační běh pro Bertíka (15. 6.)
19.07.2023 Letní příměstský tábor 2023
27.06.2023 Vč. pohár žactva a dorostu – jaro 2023
27.06.2023 11. kolo VčP – Hřídelec (24. 6. NPA)
19.06.2023 Žebříček B – Čechy – Tlukačka – TUR, TUV (17. – 18. 6.)
13.06.2023 MČR Klasika v Neslovicích (10. – 11. 6. 2023)
13.06.2023 Celostátní finále Přeboru škol v orientačním běhu (7. 6. 2023)
13.06.2023 Mistrovství oblasti štafet (3. 6. 2023)
13.06.2023 Charitativní orientační běh pro Bertíka (15. 6. 2023)
12.06.2023 Republikový festival žactva (10. - 11. 6.)
12.06.2023 2. závod PLŽ - Podkrkonošská liga žáků (6. 6.) - VRL
11.06.2023 10. kolo VČP – Borovnice – 3. 6. 2023
09.06.2023 1. a 2. kolo žebříčku B-Čechy – Zdislava (27. – 28. 5.)
08.06.2023 Soustředění Svatá Kateřina (2. – 4. 6.)
05.06.2023 Ditin memoriál (10. 6. 2023)
30.05.2023 Přemyslov ŽA
27.05.2023 7. kolo VČP a oblastní mistrovství na krátké trati – Rychnov nad Kněžnou – 20. 5. 2023
26.05.2023 Podkrkonošská liga žactva (HOR)
26.05.2023 Úspěch v krajském kole Přeboru škol v OB 2023 na Biřičce
24.05.2023 Pěkné prázdniny
24.05.2023 WOD 2023
23.05.2023 VČO soustředění v Jilemnici (13. - 14. 5.)
19.05.2023 6. kolo VČP a oblastní mistrovství na klasické trati - Jilemnice – 13. 5. 2023
12.05.2023 Čisté okolí Kačáku (9. 5. 2023)
09.05.2023 Rumcajsovy míle (6. - 8. 5.)
02.05.2023 6. a 7. závod Východočeského poháru (LPU - Semín, Přelouč)
27.04.2023 Lucifer MČR v nočním OB a ŽA krátká trať v Petrohradu
27.04.2023 Rekapitulace zimní a jarní přípravy dorostu
24.04.2023 První tradiční republikový trojzávod štafety-sprint-štafety roku 2023
17.04.2023 4. a 5. kolo VČP (15. 4. - Letohrad - KUO a Přívrat - CET)
13.04.2023 Dita Waňková
12.04.2023 Velikonoční soustředění (6. - 9. 4.)
04.04.2023 Kwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň (1. - 2. 4.)
26.03.2023 2. kolo VČP – Prasek - 25. 3. 2023
20.03.2023 O víkendu začal Východočeský pohár (PHK 18. – 19. 3.)
16.03.2023 Vasaloppet 5.3.2023
13.03.2023 Jarní skály + Jarní soustředění (11. – 12. 3.)
19.02.2023 LOB - Roudnice v Krkonoších
07.02.2023 Nové lyžařské dresy konečně v akci!
22.01.2023 Olympiáda dětí a mládeže (22. - 26. 1.)
26.12.2022 Kufrování s Krakonošem 2022
25.12.2022 Soustředění na Packé boudě (15. – 18. 12. 2022)
20.11.2022 Běh na Žalý 2022
17.11.2022 Zakončení sezóny 2022
06.11.2022 Žebříček VčP 2022
06.11.2022 VčP - družstva 2022
06.11.2022 Licence OB za rok 2022
06.11.2022 17. závod VčP - Choceň (5. 11. 2022)
25.10.2022 Žebříček Ještědské oblasti – Jablonec nad Nisou (23. 10. 2022)
25.10.2022 15. kolo VČP – Holovousy (22. 10. 2022)
25.10.2022 Žebříček Ještědské oblasti – Liberec (16. 10. 2022)
25.10.2022 Soustředění – Markoušovice (14. – 15. 10.)
19.10.2022 14. kolo VČP – 15. 10. 2022
09.10.2022 Z MČR štafet a družstev si VRL závodníci vezou pět medailí
06.10.2022 Podkrkonošská liga žactva (PLŽ) 2022
02.10.2022 13. kolo Východočeského poháru (03. 10.)
16.09.2022 ŽB - Čechy
16.09.2022 Žebříček B Čechy - PŘEHOŘOV u Žihle (10. – 11. 9.)
09.09.2022 MČR MTBO Hradec Králové (3.- 4.9. 2022)
06.09.2022 3.Memoriál Petry Severýnové
05.09.2022 Soustředění výběru žactva Vč. oblasti (3. - 4. 9.)
04.09.2022 11. kolo VČP – 3. 9. 2022
03.09.2022 Prázdninové soustředění Voděrady 2022 (22. – 26. 8.)
03.09.2022 Cena východních Čech (26.-28.8.2022)
31.08.2022 Pěkné prázdniny v Pekle
17.08.2022 Rumcajsovy míle 2022
10.08.2022 Czech O –Tour 2022 Jizerky, 16.-17.7.2022 aneb po stopách krátké trati MS 2021!
10.08.2022 Sandstones - Kokořínsko (2.7- 4.7. 2022)
08.08.2022 Letní příměstský tábor 2022
04.08.2022 Mistrovství světa
04.08.2022 H.S.H. Vysočina cup (22. - 24.7.2022)
04.08.2022 Grand prix Silesia (8. - 10. 7. 2022)
01.08.2022 Sudety Cup (28. – 31. 7. 2022)
01.08.2022 Loko tour (30. 07. 2022)
31.07.2022 5 DAYS ITALY (3.- 7. 7. 2022 - Madonna di Campiglio)
11.07.2022 5denní MTBO Orient Express
04.07.2022 Stříbro a bronz z ODM 2022
27.06.2022 Jarní Východočeský pohár žactva a dorostu 2022
26.06.2022 10. kolo VČP – 25. 6. 2022
18.06.2022 ČP v MTBO STARÉ MĚSTO POD LANDŠTEJNEM + MČR ŠTAFET 18-19.6.
12.06.2022 9. kolo VČP – 11. 6. 2022
08.06.2022 MČR na krátké trati (4.-5. 6. 2022)
25.05.2022 ČP v MTBO ŠAŠTÍN (25.5. - 26.5.2022)
24.05.2022 ŽB - Chyňava (21. - 22. 5. 2022)
19.05.2022 Soustředění na Svaté Kateřině (13. – 15. 5.)
17.05.2022 Mistrovství České republiky ve sprintu
16.05.2022 Dva sprinty v Liberci (7. 5.)
15.05.2022 7. kolo VČP – 14. 5. 2022
11.05.2022 Světový den orientačního běhu ve Vrchlabí (11. 5. 2022)
10.05.2022 ČP MTBO + MČR sprint 30.4. - 1.5. 2022
08.05.2022 10MILA
01.05.2022 6. kolo VČP – 30. 4. 2022
24.04.2022 ŽA - sprint, Český pohár štafet - Nové Město na Moravě
19.04.2022 VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 13. - 17. 4. 2022
19.04.2022 Velikonoce ve skalách – Pražské Velikonoce 2022
11.04.2022 Středoevropský pohár dorostu - CEYOC (1.-3. 4. 2022)
10.04.2022 5. kolo VČP – 9. 4. 2022
03.04.2022 3. a 4. kolo VČP – 2. 4. 2022
31.03.2022 Sportovec roku 2021 města Vrchlabí.
27.03.2022 2. kolo VČP – Semín – 26. 3. 2022
22.03.2022 Jarní pohár (18. – 20. 3.)
15.03.2022 První jarní závody + soustředění (12. – 13. 3.)
06.03.2022 LOB 2022
17.02.2022 LOB Rejvíz (5. - 6. 2. 2022)
27.12.2021 Kufrování s Krakonošem 2021
27.11.2021 Sezóna OB 2021
17.11.2021 EJYMTBOC Mistrovství Evropy Juniorů a Dorostu v orientační cyklistice 10.10.
13.11.2021 Podzimní soustředění - Mostek (15. - 17. 10.)
26.10.2021 Velká cena Trutnova v orientačním běhu
25.10.2021 13. kolo VČP – Hluboká – 23. 10. 2024
19.10.2021 Poslední republikové závody sezony – stříbro a bronz do Vrchlabí
07.10.2021 MTBO ČESKÝ POHÁR 2021
07.10.2021 ČP v MTBO a MČR družstev 2.10-3.10. 2021
03.10.2021 Žebříček JO na krátké trati - Těpeře
02.10.2021 11. kolo VČP – Od šutru k šutru - Markoušovice – 2. 10. 2021
28.09.2021 10. kolo Východočeského poháru v orientačním běhu
27.09.2021 Český pohár štafet (B) – 25. 9. 2021
27.09.2021 Sprint – Hradec Králové – 25. 9. 2021
23.09.2021 MČR MTBO middle a long 18.9.-19.9.2021
22.09.2021 PLŽ – 21. 9. 2021 - Javorek
19.09.2021 MČR na klasické trati – 18.-19.9.2021 – Pohoří (KAM)
18.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva
12.09.2021 8. kolo VČP – Libín (11. 9. 2021)
09.09.2021 9. a 10. kolo ČP v MTBO Semetín (4.-5.9.2021)
05.09.2021 Čistecká hůra (4. – 5. 9. 2021)
02.09.2021 MČR MTBO v Jesenici (21.-22.8.2021)
30.08.2021 Voděrady (23. – 27. 8. 2021)
27.08.2021 2.Memoriál Petry Severýnové
23.08.2021 Český pohár MTBO - 4. a 5. kolo (31.7.-1.8.2021)
20.08.2021 MTBO 5days Plzeň (2. - 6. 7. 2021)
15.08.2021 Rumcajsovy míle (13. – 15. 8. 2021)
09.08.2021 Orienteering Adventure (6. - 8. 8.)
02.08.2021 Sudety Cup 2021 (29. 07 - 01. 08. 2021)
27.07.2021 BOHEMIA ORIENTEERING 2021 - mezinárodní 5denní závody v orientačním běhu
Nový Bor (21. - 25. července 2021)
19.07.2021 Grand Prix Silesia u Opavy. (16. - 18. 7. 2021)
18.07.2021 Letní příměstský tábor 2021
11.07.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021
26.06.2021 5. kolo VČP + mistrovství oblasti na klasické trati – 26. 6. – Hradec Králové
13.06.2021 4. kolo VČP - 13. 6. – Šedivec
07.06.2021 8.-9. 5. Manufaktura Český pohár 2021 INOV-8 CUP Jihlava (žebříček A)
06.06.2021 Soustředění Svatá Kateřina (4. - 6. 6.)
05.06.2021 Češov – 5. 6. 2021 (3. kolo VČP)
19.04.2021 Miletínské Lázně - 18. 4. 2021
23.03.2021 Letní příměstský tábor a soustředění 2021
10.03.2021 EYSOC (Mistrovství Evropy dorostu) a JWSOC (Mistrovství světa juniorů) 2021
01.03.2021 Masopustní setkání
19.02.2021 Ve středu 17. 2. zemřel ve věku 65 let Láďa Hrubý.
18.02.2021 LOBácká ochutnávka 16.2.
30.01.2021 LOB - MČR sprint, ČP klasická trať
13.12.2020 Přebor VRL 12.12.2020
27.11.2020 21.Běh na Žalý - výsledky
26.11.2020 O Smolíčkovi
30.10.2020 Orienťák lze dělat v každém věku
28.10.2020 Sezóna 2020
25.10.2020 O červené karkulce
24.10.2020 Východočeský pohár 2020
02.10.2020 Mistrovská medaile z MČR Družstev v MTBO
21.09.2020 MČR MTBO 5.-6.9. v Ostrově u Tisé
18.09.2020 Junior-repre MTBO soustředění
14.09.2020 Sprinterská klubová soutěž
06.09.2020 1. kolo VČP – 5. 9. 2020 – Jívka
26.08.2020 Pozvánka na Přebor Krkonoš a Memoriál Petry Severýnové
24.08.2020 LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SEJFY 2020 (24. - 28.8.)
19.08.2020 ČP MTBO 15. a 16. srpna
19.07.2020 Letní příměstský tábor
30.06.2020 Soustředění přípravky v Ostružně (24.-26. 6. 2020)
25.06.2020 Soustředění Svatá Kateřina 19. - 21. 6. 2020
25.06.2020 MČR MTBO 20-21.6.2020
19.06.2020 Letní příměstský tábor
19.06.2020 Pozvánka na Buřťák 23.6.2020
19.06.2020 Oddílové tréninkové závody (24. 5. a 7. 6.) + PLŽ – 9. 6. – Velký Vřešťov
18.06.2020 Mistrovství ČR PreO, TempO 13.-14.6.2020
17.05.2020 Chystá se MČR v Trail-O
01.05.2020 EYSOC 2020 – Umea/Vindeln, Švédsko (20.2.-27.2.2020)
08.04.2020 LOB 2020
23.02.2020 Dědov (21. – 23. 2. 2020)
22.01.2020 ODM - Olympiáda dětí a mládeže 2020 - LOB
28.12.2019 Kufrování s Krakonošem
02.11.2019 19. kolo VČP - Přelovice
26.10.2019 18. kolo VČP - Vyhnánov
19.10.2019 17. kolo VČP - Radvanice
12.10.2019 16. kolo VČP - Pecka
06.10.2019 Mistrovství Evropy dorostu a juniorů v MTBO, Německo (2. - 6. října 2019)
22.09.2019 MČR a Veteraniáda na klasice, Janov nad Nisou (21.-22.9.2019)
16.09.2019 Zuzka jede na Mistrovství Evropy!
15.09.2019 MČR, ČP v MTBO - Lužany
14.09.2019 Český pohár štafet, INOV-8 CUP (Kořenov, Český Dub) (14.-15.9.2019)
09.09.2019 Víš, kolikátí jsme v sobotu byli??? MČR, ČP v MTBO - 7.9.-8.9.2019 - Kačice
08.09.2019 Žebříček B – Čechy východ + 12. a 13. kolo VČP (7. -8. 9. 2019 )
08.09.2019 ŽA Zlín
01.09.2019 Letní soustředění Voděrady (26. - 30. 8. 2019)
25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji (23. -25. 8. 2019)
21.07.2019 Grand prix Silesia (19. -21. 7. 2019)
08.06.2019 11. kolo VČP - Hradec Králové
03.06.2019 ŽA, ŽB - Doksy (1.6. - 2.6. 2019)
25.05.2019 9. a 10. kolo VČP - Jilemnice a Vysoké nad Jizerou
20.05.2019 Jarní soustředění Mostek (17. - 19. 5. 2019)
11.05.2019 ŽA, ČPŠ - Šumperk
04.05.2019 8. kolo VČP - Kozodry
01.05.2019 7. kolo VČP - Mostek
24.04.2019 6. kolo VČP + oblastní mistrovství na krátké trati - Andrlův chlum
14.04.2019 5. kolo VČP + žebříček A - Boháňka-Skála
14.04.2019 MČR NOB, ŽA - Boháňka-Skála (13.4 - 14.4.2019)
08.04.2019 CEYOC 2019 – Štramberk, Ostrava (4.4. - 7.4. 2018)
06.04.2019 3. kolo VČP - Dřevěnice
06.04.2019 4. kolo VČP - Hořice (mistrovství oblasti ne sprintu)
30.03.2019 2. kolo VČP - Byzhradec
17.03.2019 Krkonošské gymnázium
09.03.2019 Portugalsko 2019 (2.-9.3.2019)
28.01.2019 Český pohár v LOB (Cínovec, 26.-27.1.2019)

Ukaž všechny články za rok: 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024,  


Ruda (21.02.24 12:14)
Ahoj,
dneska (21. 02.) je basket od 18:00 hod. Schůze bude krátká. Střelnice zamluvená v 19:30 hod.
Fido (12.02.24 15:45)
Dle mě veselá zpráva z ČSOS: Do kalendáře lyžařského OB byly nově doplněny závody v rakouském Postalm v termínu 24. - 25. 2. 2024, tyto závody se pojedou jako MČR pro dorost a juniory, Český pohár a žebříček A i B... podrobnosti viz ORIS.
Eva (31.01.24 07:20)
Dnes basket
Eva (22.01.24 13:23)
Ahojda zítra basket není
(20.01.24 17:32)
Ať tu je něco pozitivního - už se zase upravují
Ruda (04.01.24 12:08)
Od včerejška (3. 1.) se tratě ve Vesjplachách neupravují.
Eva (02.01.24 15:52)
Zítra basket v 18hod
Helča R (01.01.24 16:52)
Závody LOB se v termínu 6.-7. 1. 2024 z důvodu špatných sněhových podmínek neuskuteční. Pořadatelé se okusí o přesun na termín 17. - 18.2. 2024.
Ruda (30.12.23 10:26)
Ahoj všichni,
zítra pojedeme tradiční silvestrovskou jízdu. Vyrazíme autobusem v 10:00 z autobusáku do Špindlerova Mlýna. Nástup možný i na náměstí (zde budeme nastupovat my). Potom na běžkách Mísečky - Benecko. Dále pěšky přes Kněžickou boudu do Vrchlabí. Takže boty na přezutí s sebou.
Kačule (29.12.23 22:08)
Odkaz na fotky z dnešního Kufrování

link
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /