Sraz v 15:30 u ohniště - Vesjplachy. Přihláška přes VRL systém do 20. 10.

běhání
Sraz u lávky nad obchvatem v 15:15.

Všichni

Aktuální info:

Autobus na 16. kolo VČP (19. 10. - SRK - Lípa nad Orlicí) nejede. Jede se auty, pokud možno vytíženými, kdo neví s kým, kontaktuje včas Rudu.

Mistrovství ČR ve sprintu (18. - 19. 5. 2024)24.05.2024
   Jemnici většina zná jako výrobnu čaje, malá skupinka Vrchlabáků ji poznala i jako krásné městečko hostící MČR ve sprintu.
   Tratě vedly v městské zástavbě, ve sportovním areálu i v historické části města. Město bylo plné švábů (ale hmyzáci to opravdu nebyli). V D16 si pro 2. místo doběhla Markéta Hanušová. V H18 po těsném souboji skončil Filip Hanuš na konečném 2. místě.
   Druhý den už Pája, Eliška a Kája byly zpět na soustředění a my jsme se přesunuli do Moravských Budějovic, kde se běžely sprintové štafety. Filip zde jako člen LPU štafety získal zlatou medaili v kategorii dorostu.

Vladimír Hanuš (Vláďa)

Ruda (02.10.24 10:49)
Dneska schůze (2. 10.) od 19:30 hod. ve Sportclub. Hlavní téma zhodnocení pořádání VČP.
Fido/výbor (11.09.24 18:50)
Závod VčP se v původně plánovaném termínu 14. 9. 2024 NEUSKUTEČNÍ z důvodu vydání nejvyšší meteorologické výstrahy a očekávaného extrémního počasí, a z toho vyplývajícího rizika ohrožení zdraví při pohybu v lese. Přesouvá se na předběžný náhradní termín neděle 29. 9. 2024.
Eva (02.09.24 19:35)
Zítra schůze Sportclub
v 19.30
Helča R (01.09.24 19:02)
Zdravím a připomínám přihlášku na PLŽe v Orisu, kdo jezdíte na mapové tréninky!
Ruda (20.08.24 12:05)
Ahoj, zítra (21. 8.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Afťa (14.08.24 07:44)
Dnes 14.8.2024 schůze v 19:30 na Kačáku.
Fido (07.08.24 09:46)
Dnešní schůze po 19h u nás na terase...
Ruda (30.07.24 19:41)
Ahoj, zítra (31. 7.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Lucka a Afta (15.07.24 20:22)
Ahoj. Kdo z Vás by měl čas příští týden 1 den (út,st,ct) dopoledne? Chybí nám doprovod k dětem na lanovku na Žalý. Jde o primestak OB. Jízdné vám uhradime
Ruda (24.06.24 16:13)
Dneska na olympiádě mládeže se Barča umístila na 4. místě v D14 a Alan na 8. místě. v H12.
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /