Sraz v 15:30 u ohniště - Vesjplachy. Přihláška přes VRL systém do 20. 10.

běhání
Sraz u lávky nad obchvatem v 15:15.

Všichni

Aktuální info:

Autobus na 16. kolo VČP (19. 10. - SRK - Lípa nad Orlicí) nejede. Jede se auty, pokud možno vytíženými, kdo neví s kým, kontaktuje včas Rudu.

Cena východních Čech (1. - 3. 9.)07.09.2023
   Poslední prázdninový víkend byl závody nabitý. Orienťáci si mohli vybrat ze tří vícedenních závodů nebo z několika žebříčkových závodů. Necelá padesátka závodníků z Vrchlabí si vybrala Cenu východních Čech, která se běžela na naší bývalé mapě Studánka. Tento prostor do budoucna protne dálnice, takže možná jedna z posledních možností zaběhnout si na kompletní mapě.
   Terén byl různorodý – skalky a kameny, hustníky různých průběžností, vodoteče, čistý les, cesty, průseky atd. Závod pro 900 závodníků uspořádal klub OK 99 Hradec Králové na louce v Novém Záboří, kde byl i kemp a stánky – bylo o nás dobře postaráno. V pátek v odpoledních hodinách byla krátká trať (mapa Studánka – Pískové jámy, stavba Denisa Kosová). První kontroly byly v krásné kamenité a vrstevnicové části, pak azimutové přeběhy v čistém lese a přes hustníky, na závěr zarostlý svah se srázky. V pátek večer a v noci přešel prostorem déšť, takže sobotní klasika proběhla v mokrém lese, ale počasí se umoudřilo na polojasno, takže ideální počasí na běhání (Mapa Studánka – Království, stavba Radek Kubíček). Tratě pěkné, místy se dalo pěkně pohledat a nabrat ztrátu do součtu časů. V neděli na závodníky totiž čekala závěrečná zkrácená klasika s handicapovým startem (stavba Jan Petržela, mapa Studánka – U staré hájovny). Tratě se líbily, ale byly určitě jednodušší než v sobotu, v závěru mohl být více použit hustníko-kamenitý prostor pro zamíchání pořadím závodníků.

Naše nejlepší umístění: D10C – 1. Martička Kutlvašrová (1/1/3); D12B – 4. Eliška Saturová (4/6/3); D14A – 4. Pavla Kutlvašrová (3/5/7), 8. Karolína Hančová (5/7/11), 10. Bára Vrbatová (12/8/19); D16B – 1. Markéta Hanušová (1/2/4), 14. Eliška Čivrná (15/14/11); D18B – 8. Bára Dostálová (10/9/10); D40B – 2. Vlaďka Kutlvašrová (4/2/1), D40B – 12. Jana Schmidtová (13/10/13); D35B – 5. Petra Vrbatová (3/8/4); H10N – 7. Vojta Leštínský (7/4/8); H12B – 7. Adam Paukert (5/8/3), 10. Jakub Satur (11/12/13); H14A – 6. Vláďa Kutlvašr (14/7/7); H18B – 3. Filip Hanuš (4/2/3), 15. Honza Čivrný (18/17/20); H45B – 9. Alan Vrbata (10/10/8), 14. Ruda Kutlvašr (17/12/11); H50C – 6. Jarda Hanč (4/6/6), 8. Dalibor Dostál (9/10/7); H55B – 3. Pavel Čivrný (5/5/3); H65 – 10. Pavel Hanč (11/9/10); H70 – 3. Jindra Knobloch (3/3/4); 6. Jaroslav Farář (6/7/9).

Ruda Kutlvašr

Ruda (02.10.24 10:49)
Dneska schůze (2. 10.) od 19:30 hod. ve Sportclub. Hlavní téma zhodnocení pořádání VČP.
Fido/výbor (11.09.24 18:50)
Závod VčP se v původně plánovaném termínu 14. 9. 2024 NEUSKUTEČNÍ z důvodu vydání nejvyšší meteorologické výstrahy a očekávaného extrémního počasí, a z toho vyplývajícího rizika ohrožení zdraví při pohybu v lese. Přesouvá se na předběžný náhradní termín neděle 29. 9. 2024.
Eva (02.09.24 19:35)
Zítra schůze Sportclub
v 19.30
Helča R (01.09.24 19:02)
Zdravím a připomínám přihlášku na PLŽe v Orisu, kdo jezdíte na mapové tréninky!
Ruda (20.08.24 12:05)
Ahoj, zítra (21. 8.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Afťa (14.08.24 07:44)
Dnes 14.8.2024 schůze v 19:30 na Kačáku.
Fido (07.08.24 09:46)
Dnešní schůze po 19h u nás na terase...
Ruda (30.07.24 19:41)
Ahoj, zítra (31. 7.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Lucka a Afta (15.07.24 20:22)
Ahoj. Kdo z Vás by měl čas příští týden 1 den (út,st,ct) dopoledne? Chybí nám doprovod k dětem na lanovku na Žalý. Jde o primestak OB. Jízdné vám uhradime
Ruda (24.06.24 16:13)
Dneska na olympiádě mládeže se Barča umístila na 4. místě v D14 a Alan na 8. místě. v H12.
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /