Odjezd v 15:30 od Tyršáku. Přihláška přes ORIS do 8. 9.

běhání
Sraz v 15:30 u lávky nad obchvatem.

Všichni

2. kolo VČP – Prasek - 25. 3. 202326.03.2023
   TJ Jiskra Hořice uspořádala v sobotu 25. 3. 2023 2. kolo „výchoďáku“ v Praseku. Nebyly to první závody v okolí této obce, takže shromaždiště jsme všichni znali a s terénem jsme se rychle seznámili.
   Běhalo se na poměrně malém území (mapa Venturka), na kopci, spíš kopečku, obehnaném loukami, poli a silnicí. Les (sucho – žádné jarní bahno: toho bylo dost v oddílových stanech postavených na podmáčené louce) nabízel hustou síť cest a jako bonus začátku sezóny většinu kontrol dobře viditelných i z dálky, jelikož se ještě nestačil zazelenat. To ale trošku mátlo, byl-li v mapě vyznačen hustník. Přeci jen jsme zvyklí na husté, zelené hustníky, a tady zatím jenom neobrostlé klacky.
   Počasí přálo a asi „nejtěžší“ částí závodu byla jak cesta na start, tak cesta z cíle (byly stejné). Šlo se po dlouhé rovině mezi poli a poměrně nepříjemně tam foukalo. Z těchto míst bylo vidět panorama Krkonoš zahalené hustými dešťovými mraky – doma bylo počasí mnohem horší.
   Pokud by se někdo ztratil, určitě by ho v rámci tréninku našla talentovaná mládež, která na stejné mapě běhala odpoledne. A kdyby ani ta ne, zvládnul by to určitě majestátní bernardýn, který na kolemjdoucí závodníky bafal zpoza plotu na konci vesnice.
   Ze 47 vrchlabských závodníků se ale neztratil nikdo.

Helča R (01.09.24 19:02)
Zdravím a připomínám přihlášku na PLŽe v Orisu, kdo jezdíte na mapové tréninky!
Ruda (20.08.24 12:05)
Ahoj, zítra (21. 8.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Afťa (14.08.24 07:44)
Dnes 14.8.2024 schůze v 19:30 na Kačáku.
Fido (07.08.24 09:46)
Dnešní schůze po 19h u nás na terase...
Ruda (30.07.24 19:41)
Ahoj, zítra (31. 7.) schůze v 19:30 na Kačáku.
Lucka a Afta (15.07.24 20:22)
Ahoj. Kdo z Vás by měl čas příští týden 1 den (út,st,ct) dopoledne? Chybí nám doprovod k dětem na lanovku na Žalý. Jde o primestak OB. Jízdné vám uhradime
Ruda (24.06.24 16:13)
Dneska na olympiádě mládeže se Barča umístila na 4. místě v D14 a Alan na 8. místě. v H12.
Ruda (24.06.24 13:56)
Dneska na MED v Polsku si Filip se štafetou doběhl pro první místo.
Helča R (23.06.24 22:09)
Pozor! Sraz pořadatelů PLŽe v úterý 25.6.2024 dole v městském parku u laviček. Společně vyneseme materiál nahoru k ohništi na shromaždiště.
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /