úterý 21.9.2021 - sraz v 15:30 u bývalého kina
běžecký trénink pro všechny běžecké úrovně

Sraz v 15:55 hod. na střelnici Horní Branná. Přihláška přes ORIS.

Skupina C
Sraz v 15:55 hod. na střelnici Horní Branná. Přihláška přes ORIS..

Skupina D

MČR MTBO v Jesenici (21.-22.8.2021)02.09.2021
   Téměř poslední víkend prázdnin nás bikový oddíl z Rakovníka vytáhl na kola do Jesenice. Kemp byl dobře zařízený i s dětským hřištěm, takže o dětičky bylo postaráno. A kdyby se náhodou nudily, tak pro ně byly přichystány dva závody (jeden v sobotu za krásného počasí a druhý v neděli ráno za nepříjemného deště), popřípadě se dalo na kole dojet do nedaleké šmoulí vesničky.
   V sobotu dopoledne jsme jeli Middle v severní i jižní části kopce Svatý Hubert. Tratě byly vcelku hezky postavené a svižné, ale jedna bažina zamotala hlavu nejednomu závodníkovi a průsek, který za ní vypadal jako cesta nás zmátl ještě víc. Jet postup na jistotu okolo, tak tam nenechám 6 minut. V pánské Elitě startovala i Verča Kubínová, která svojí účastí namotivovala závodníky a všichni se snažili dojet rychleji než ona. Z cíle na shromaždiště jsme poté jeli příjemnou Kaštanovou alejí. Výsledky: M10 – 10. Metúd Wohanka, M21E – 20. Pavel „Jelen“ Wohanka, M21A – 4. Tomáš Štregl, W17 – 4. Lůca Messnerová, W21E – 8. Gabča Wohanková.

Odpoledne téhož dne nás čekalo Mistrovství ČR na Sprintu. Závod se jel na stejné mapě jako dopolední Middle, pouze se jelo v trochu jiné části, ale většinu mapy jsme znali. Trať byla opravdu svižná a nebyl zde prostor pro chyby. Jedny tečky zmátly mě i Tomíka, Tomík šel podél potůčku a já jsem dojela až na kopeček, ale oba jsme poté kontrolu úspěšně nalezli. No a jak se nám na mistroství dařilo? M11 – 1. Toník Wohanka, M21E – 18. Jelen, M21A – 15. Tomík, W17 – 2. Lůca, W21E – 10. Gabča.

Přes noc nám začalo bouřit a ráno ještě déšť dovytvářel záludnosti na trati pro Long. Pořadatelé nás na neděli nalákali do krásných prostor Krtských skal. Lesy byly opravdu nádherné a déšť se na nich téměř nepodepsal (rozhodně ne s porovnáním „bažinového králoství“ z Plzně). Kopce byly povětšinou lehké a záludností moc nebylo. Frčelo to až do cíle, pro mě zatím nejvíce příjemný závod sezóny. A jak jsme zvládli třetí závod? M11 – 1. Toník, M21E – 20. Jelen, M21A – 7. Tomík (i se zlomeným mapníkem!), W17 – 2. Lůca, W21E – 6. Gabča.

Lucie Messnerová ( Lůca)

Fido (22.09.21 11:22)
Sch. výbor a spol. 19:30 u Mrtvoly, pokud někdo není proti...
Eva (22.09.21 09:48)
Ahojda. Kde dnes schůze? Určitě štafety a doprava na závody
1. Přeborník (20.09.21 08:51)
Matyáš Štregl byl 16.9.2021 na Střelnici vyhlášen nejlepším mládežnickým sportovcem města Vrchlabí za rok 2020. Velká gratulace.
Helča (19.09.21 19:45)
Velká gratulace Matesovi ke třetímu místu na MČR - klasice!!!
Afťa (14.09.21 10:24)
Schůze ve středu 15.9.2021 v 18:00 na Střelnici
Kačule (12.09.21 21:03)
eVA (10.09.21 09:20)
Ahojda. U kostela zítra v 7,45. Pak jede Jarda k Tyršáku obchvatem . Potvrzení COVID budu mít v autobuse a vyplníte. Kdo jede autem musí si zajistit sám. Zdravím
Fido (08.09.21 19:50)
dnes schuze u Mrtvoly...
Lukáš T (07.09.21 10:20)
Ahoj! Moc prosím, kdy mají letos tréninky děti? Je to ta skupina A v úterý od 15:30? Předpokládám, že pořád trénuje Eva, tak se s ní už kdyžtak domluvím na místě, jestli by ještě vzala dva svěřence. Díky moc!
Eva (07.09.21 08:13)
Ahojda. Bus v sobotu v 8hod od Tyršáku. Pojede Jarda, zastaví u kostela a potom obchvatem k Tyršáku. Buďte u kostela včas
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Mapový portál / Jak to vidí Béďa / Běh na Žalý / BERT tým /