úterý 21.9.2021 - sraz v 15:30 u bývalého kina
běžecký trénink pro všechny běžecké úrovně

Sraz v 15:55 hod. na střelnici Horní Branná. Přihláška přes ORIS.

Skupina C
Sraz v 15:55 hod. na střelnici Horní Branná. Přihláška přes ORIS..

Skupina D

Rumcajsovy míle (13. – 15. 8. 2021)15.08.2021
   Další tradiční vícedenní závody uspořádal SJC Sportcentrum Jičín v okolí Vsi Svaté Kateřiny u Chotěvic. Pro nás, kteří jsme v závodě hájili barvy našeho oddílu, příjemné umístění závodů – dojezdová vzdálenost do půl hodinky, takže místo ve stanu nebo v chatce jsme přespávali ve svých postýlkách. Počasí pořadatelům vyšlo až moc krásně – tropický víkend, takže jsme se potili jak dveře od chlíva, já možná ještě víc.
   Kdo jede na Rumcajsovy míle, jede si zaběhat ve skalách. Okolí Chotěvic jich skýtá spoustu a stavitelé na nich, mezi nimi, kolem nich postavili poměrně náročné tratě, které vyžadovaly vysokou koncentraci (především třetí den byla mapa plná černých puntíků … jako od much). Viditelnost v lese byla dobrá, terén byl většinou dobře průběžný. A borůvek! Těch tam bylo!!! Pravda – běh v borůvčí skýtá mnohá nebezpečí, protože ty klacky a šutry jsou v nich dobře schované; stejně jako byla schovaná většina kontrol. Závodníci si pochvalovali hlavně první a třetí den, kdy se běhaly atraktivní zkrácené tratě.
   Z naší výpravy si nejlépe vedl Afťa, který si v celkových výsledcích své kategorie H35 doběhnul pro 2. místo.
   A kdo si myslí, že jsme během Rumcajsových mílí potkali Rumcajse, tak se mýlí. Snad za rok.

Tibor Hájek

Fido (22.09.21 11:22)
Sch. výbor a spol. 19:30 u Mrtvoly, pokud někdo není proti...
Eva (22.09.21 09:48)
Ahojda. Kde dnes schůze? Určitě štafety a doprava na závody
1. Přeborník (20.09.21 08:51)
Matyáš Štregl byl 16.9.2021 na Střelnici vyhlášen nejlepším mládežnickým sportovcem města Vrchlabí za rok 2020. Velká gratulace.
Helča (19.09.21 19:45)
Velká gratulace Matesovi ke třetímu místu na MČR - klasice!!!
Afťa (14.09.21 10:24)
Schůze ve středu 15.9.2021 v 18:00 na Střelnici
Kačule (12.09.21 21:03)
eVA (10.09.21 09:20)
Ahojda. U kostela zítra v 7,45. Pak jede Jarda k Tyršáku obchvatem . Potvrzení COVID budu mít v autobuse a vyplníte. Kdo jede autem musí si zajistit sám. Zdravím
Fido (08.09.21 19:50)
dnes schuze u Mrtvoly...
Lukáš T (07.09.21 10:20)
Ahoj! Moc prosím, kdy mají letos tréninky děti? Je to ta skupina A v úterý od 15:30? Předpokládám, že pořád trénuje Eva, tak se s ní už kdyžtak domluvím na místě, jestli by ještě vzala dva svěřence. Díky moc!
Eva (07.09.21 08:13)
Ahojda. Bus v sobotu v 8hod od Tyršáku. Pojede Jarda, zastaví u kostela a potom obchvatem k Tyršáku. Buďte u kostela včas
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Mapový portál / Jak to vidí Béďa / Běh na Žalý / BERT tým /