Sraz v 15:30 hod. Vejsplachy. Přihláška přes VRL přihláškový systém.

Sraz v 16:00 hod. Vejsplachy. Přihláška přes VRL přihláškový systém.
běhání
Sraz v 15:15 hod. u lávky nad obchvatem.

Všichni

Aktuální info:

Autobus na 6. kolo VČP v Rudniku (LTU) odjíždí ve středu 1. 5. v 8:45 od Tyršáku.

Jarní pohár (18. – 20. 3.) 22.03.2022
   O víkendu 18. až 20. 3 se běžel tradiční Jarní pohár v Bělči nad Orlicí, který pořádal OK Hradec Králové.
   V pátek večer byla na pořadu noční trať, přihlášeno bylo 150 závodníků. Z naších závodníků se jí zúčastnil v kategorií H18 Filip Hanuš a obsadil páté místo.

V sobotu 19. 3. na stejném místě byla pro závodníky postavena klasická trať v místním rovinatém lese. Závodu se zúčastnilo přes tisíc lidí z různých koutů republiky. Závod se velmi vyvedl, až na občasný větřík nám přálo i počasí, a náš klub si odvezl velkou řádku skvělých výkonů: D10N - 3. Martička Kutlvašrová, 6. Poláková Gábina, D12D - 1. Natálie Buďárková, D14C - 4. Markéta Hanušová, 5. Pavla Kutlvašrová, D14D - 4. Marie Bucharová, D18C - 6. Kateřina Hanušová, D35C - 8. Vlaďka Kutlvašrová, D65C – 7. Nýdrlová Eva, H10C - 1. Alan Vrbata, H12C - 1. Vladimír Kutlvašr, H12D - 2. Vlastimil Polák, 3. Jonáš Matějec, H14D - 2. Hynek Erben, H16C – 4. Filip Hanuš, H45C - 2. Vlastimil Polák (Afťa).

V neděli byly na pořadu štafety. Za náš oddíl v kategorii Mix běžela štafeta v sestavě Karolína Č., Vláďa H., Pavel Č. a obsadila 17. místo. Šest žáků běželo za výběr Východočeské oblasti a obsadili tata místa: D14 – 1. místo - VCO1 – Pavla Kutlvašrová (3. úsek), 2. - VCO3 – Čivrná Eliška (3), 7. - VCO2 – Kája Hančová (3), 9. VCO4 – Markéta Hanušová (1) – předávala první, DH12 – 12. - VCO8 - Barča Vrbatová (3), 15. – VCO2 – Vláďa Kutlvašr (4) – předával jako třetí na úseku. Ještě za různé oddíly běželi tito závodníci: D18 – 3. LPU1 – Kateřina Hanušová (1), H21 – 2. TUR - Mates Štregl (2).

Eliška Záveská

Fido (25.04.24 23:46)
Tak příprava nového systému zpracování kalkulace nákladů mi trochu drhne, takže se to opozdí ještě o pár dní, cesťáky si prosím ještě nechte u sebe. Předpoklad zveřejnění pokynů i vzoru cesťáku je do 10. 5.
Katka (07.04.24 17:03)
Filip a Maky vezou z Ceyocu do Vrchlabí 4 medaile (2x zlato a 2x stříbro)
Jelen (05.04.24 14:35)
Lucka Messnerová se stala nejlepším sportovcem města Vrchlabí v kategorii mládež (junioři) v konkurenci 35 nominovaných sportovců z různých sportů.
Dáša K. (01.04.24 17:06)
Pořadatelé zvou na 2.ročník Memoriálu Dity Waňkové, sraz dne 13.4. v 9 hod na Rezku, lze zvolit ze dvou tras (zhruba do 10 nebo 20 km na Dvoračky a dál... běh či chůze).
Eva (20.03.24 08:03)
Při platbě pište prosím do poznámek, za co platíte - příspěvky 2024, dluh 2023, soustředění, dresy..Je to někdy prekérka. Přihlášku 2, termín opět hlašte mně, nebo někomu kdo platí závody mimo VČP, A,B. Opět mám upomínku za nedoplatek Velikonoc, Tyto závody oddíl nehradí
Eva (12.03.24 09:55)
Zítra basket v 18 hod.- Dejte vědět, jestli dorazíte
Výbor OOS (09.03.24 10:53)
Po přihlášení je v sekci Oddíl informuje přehled k placení - Příspěvky 2024.
Výbor OOS (03.03.24 13:53)
Po přihlášení je v sekci Oddíl informuje Vyúčtování VRL 2023, včetně pokynů k placení.
Ruda (27.02.24 21:31)
Chtěl bych upozornit na zítřejší metodickou středu (28. února od 20:00). Téma: studium a orienťák na střední ve Finsku, bude přednášet VRL závodník - Matyáš Štregl.
Odkaz zde: link
Ruda (21.02.24 12:14)
Ahoj,
dneska (21. 02.) je basket od 18:00 hod. Schůze bude krátká. Střelnice zamluvená v 19:30 hod.
Jméno:
Vzkaz:

4+4 je (slovy):

Více vzkazů
Český svaz orientačních sportů / Ski-O / MTBO / OB postupy / Mapový portál / Metodický portál / Repre / Ranking / Jak to vidí Béďa / O-news / Běh na Žalý / BERT tým / PLŽ /